Ağır Nakliyat Nedir?

Ağır Nakliyat Nedir?

Ağır nakliyat, özel araç ve ekipmanlarla standart dışı yüklerin güvenli bir şekilde taşınmasıdır. Bu işlem sadece yükü taşımakla kalmıyor aynı zamanda demontaj, montaj, sigorta ve depolama gibi özel hizmetleri de bünyesinde barındırmaktadır. Bu işlemin son derece profesyonel kişilerce yürütülmesi önem arz eden bir konudur.

Ağır Nakliye Kapsamındaki Yükler

Ağır nakliye normalin üzerindeki ağırlık ve ebatlara sahip yüklerin taşınmasıdır. Türbin, yat ve tekne, santraller, tır, fuar standları ve ekipmanları, iş makinaları, ağır araçlar, vinç malzemeleri, boru hatları, köprü kirişleri, jeneratör, trafo vb. türlerin taşınması faaliyeti ağır nakliyedir. Bu tür büyük ebatlara sahip yüklerin taşınması ve monte edilmesi mühendislik işi gerektirdiğinden firma personelinin tecrübeli ve bilgili olması çok önemlidir.

Ağır Nakliyatta Dikkat Edilmesi Gerekenler

Lowbed araçlar, kamyon ve tırla taşınması mümkün olmayan ağır nakliyatların taşınmasını sağlayan römorklardır. Taşımada yükseklik sınırı, yük kapasitesi ölçülerin dışında olan durumlarda lowbed araçlar devreye girer. Lowbed araçlar taşınacak olan malın uzunluğu ve genişliğine göre ayarlanabilen araçlardır. Hidrolik kayar rampa özelliklere sahip olan bu araçlar taşınacak olan malın zarar görmesini engelleyen bir özelliktir. Aynı zamanda lowbed araçlarını kullanacak olan kişilerin deneyimli ve bilgi sahibi olan kişiler olması önemli bir konudur. Ağır nakliyat işini yapan firma depolama sökme- takma gibi önemli faaliyetleri yapabilir olması çok önemlidir.

Önemli bir lojistik hizmeti olan ağır nakliyat için mutlaka deneyimli bir firmanın tercih edilmesi gerekir. Lowbed taşımacılıkta Bir Nakliye’ye güvenebilirsiniz.

Güvenilir ve profesyonel bir taşımacılık için Bir Nakliye’yi ziyaret edebilirsiniz.

Bir Nakliye - Evden Eve Nakliyat - Gaziantep Şehir İçi Nakliyat

Ağır Nakliyat Nedir?

Bir Nakliye | 1 Farkınız Olsun


Bir Nakliye: Gaziantep Nakliye, Gaziantep Nakliye Firmaları, Gaziantep Yük Taşımacılığı, Şehir İçi Nakliyat, Gaziantep Evden Eve Nakliyat, Gaziantep Evden Eve Taşıma, Nakliye, Kurumsal Taşımacılık, Şehirler Arası Taşımacılık, Şehir İçi Taşımacılık, Asansörlü Taşımacılık, Gaziantep Evden Eve Taşımacılık, Bir Nakliye Evden Eve, Gazikent Evden Eve Taşımacılık, Gazişehir Evden Eve Taşımacılık, Türkiye Evden Eve Taşımacılık, Şahinbey Evden Eve Taşımacılık, Şehitkamil Evden Eve Taşımacılık, Nizip Evden Eve Taşımacılık, İslahiye Evden Eve Taşımacılık, Nurdağı Evden Eve Taşımacılık, Araban Evden Eve Taşımacılık, Oğuzeli Evden Eve Taşımacılık, Yavuzeli Evden Eve Taşımacılık, Karkamış Evden Eve Taşımacılık,

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.